Moto trial show Pavla Balaše

Jestliže si budete chtít objednat tento typ zábavy, není nic jednoduššího, než použít email: bimbu@volny.cz nebo přímo zavolat 777165075.

Trialshow Pavla Balaše je profesionálně připravená show, která nemá ohraničenou kategorii, pro kterou by nemohla být zorganizována.
Tato show se výborně hodí pro firemní akce, jako zpestření kulturního programu, i jako doprovodná akce sportovních aktivit.
Pro zorganizování tohoto typu show nepotřebujete nic speciálního připravovat a zajišťovat kromě plochy, na které bude exhibice probíhat. Jednoduše nám připravíte časový rozpis událostí, jak byste si přáli, aby show probíhala. Není problémem show rozdělit do více sekcí i tak, aby show gradovala.
Nemusíte se bát, že motorky něco poničí nebo že jsou hlučné. Po konci vystoupení je vše rychle sklizeno a okolí vypadá stejně čistě, jako kdyby se žádná show nikdy nekonala. Jako překážka slouží speciálně upravené vozidlo s přívěsem a improvizované jiné překážky.
Úžasné zážitky z exhibice pod otevřeným nebem Vám může zkazit pouze nevydařené počasí. Aby bylo tomuto zabráněno, není problém show uspořádat v různých uzavřených prostorách (hala, hangáry….)
Vystoupení si komentuje sám jezdec pomocí bezdrátového mikrofonu a tím udržuje kontakt s diváky a pomocí některých odvážlivců, kteří se osobně nebojí podstoupit roli překážek, je show, která vyvolá úžasnou atmosféru a zanechá neuvěřitelné zážitky a prožitky, zajištěna!Moto trial show Pavla Balaše - Moto trial show Pavla Balaše - Moto trial show Pavla Balaše -
Moto trial show Pavla Balaše - Moto trial show Pavla Balaše - Moto trial show Pavla Balaše -
Moto trial show Pavla Balaše - Moto trial show Pavla Balaše - Moto trial show Pavla Balaše -
Moto trial show Pavla Balaše - Moto trial show Pavla Balaše - Moto trial show Pavla Balaše -
Moto trial show Pavla Balaše -

Partneři:
11