Odkaz: [ >>> ]
2007-09-07,   13:59:30

M ČR v halovém trialu 07

V pátek 9. 3 a v sobotu 10. 3. se konalo halové mistrovství republiky v trialu.
Akce se konala na Pražském výstavišti v Holešovicích,kde současně probíhala výstava motocykl 07. Trochu zvláštní bylo to že se halový trial jel pod šírým nebem, ale počasí nám přálo takže nebylo co řešit. Pořadatel Trial Psáry-Oldwunsch připravil 7 divácky i jezdecky zajímavých sekcí které byly postaveny přímo u vstupní haly výstaviště. Tím pádem o diváky nebyla nouze, prostě o tomto víkendu viděli na vlastní oči trial tisícovky diváků. Na startu se nás sešlo pět, není to mnoho ale na halový trial to stačí. Po odjetí jednoho kola postupovali tři do finále. Po oba dva dny jsem rozjížïky vyhrál ale ve finálových jízdách se mi už tolik nedařilo. Nepodařilo se mi vyjet asi 2,5 metru skoro kolmý výjezd,prostě po té zimě ještě nemám v nohou ty správné pružiny. V pátek jsem na sekci v které byly dva metrové zuby za sebou, nechal málem svoje zuby. Nakonec to byly jen pořádně prokousané rty. Výsledky v obou dnech byly jako přes kopírák. Vyhrál Martin Křoustek, druhý jsem byl já, třetí Roman Korber, čtvrtý Lukáš Petráček a pátý David Kadlec.
V sobotu se jel vložený závod mladých trialových nadějí který se určitě divákům moc líbil,když viděli jak desetiletí prckové vyjíždějí na 1,5 metru vysoké překážky. Fotky ze závodů najdete na www. trialpsary. cz a www. trial. cz

0000-00-00,

Poslední Tankování u Bimba foto zde

V sobotu se konalo již tradiční poslední tankování u Bimba. Na startu se sešlo bezmála 40. jezdců z různých zemí, např. čechy, Německo,Morava,kteří soutěžili v různých kategoriích. Kolikrát nevěděli v které kategorii jedou ,natož do které šipky mají v sekci jet. Ovšem to vůbec nevadilo,protože o to na této akci nejde . Výsledky se stejně počítají tak trochu podle rulety. Tankovalo se do pozdních hodin a někteří dokonce nádrže pěkně přelili.
2006-10-31,   20:50:04

Výjezd do strmého vrchu Chýnov,foto zde

V sobotu se konal již tradiční výjezd do strmého vrchu v Chýnově u tábora.
To,že jsem zase vyhrál není důležité,hlavně že tam bylo spousta srandy.
Výsledky třída motokros: 1. Pavel Balaš 2. Josef čermák 3. František Hrobský
Třída trial 1. Martin Křoustek 2. Eduard Chalupa 3. Lukáš Petráček
Třídu junior vyhrál Dominik Wünsch
2006-10-24,   23:20:00

Poslední Tankování 2006

Trial team BIMBO srdečně zve všechny trialisty a příznivce trial sportu na poslední tankování u Bimba. Tankovat se začíná 28 října v 11 hodin ve Zlaté Olešnici-směr skiareál Rejdice.
Benzín každý s sebou, ostatní tekutiny zajištěny. Strom trialovník už má pupeny, čekáme velkou úrodu. Nocleh zajistíme. Bližší informace ne tel:777 165075 nebo email bimbu@volny. cz
2006-09-26,   10:21:27

Finále MČR Kyselka

Po Boskovicích a Jiníně se jela závěrečná soutěž v Kyselce u Karlových Varů.
Byla to soutěž opravdu vydařená. Pořadatel vybral terén který už dlouho v českém trialu chyběl. V sekcích se střídaly dvoumetrové kameny s menšími, které jsou tak krásně naskládané, že se ani nesypou a ještě ke všemu za sucha drží gumu jako přilepené.
Do toho byly ještě některé sekce v krásných roklinkách kde byly velké táhlé výjezdy.
Před Kyselkou jsem měl 4 bodovou ztrátu na druhého Jirku Svobodu způsobenou vynecháním jedné soutěže. Potřeboval jsem Jirku dvakrát porazit, ale nepovedlo se. V sobotu jsem měl na šesté sekci docela ošklivý pád a byl jsem rád, že jsem dojel na 3 místě. V neděli jel skvěle Petr Mašek, který dokonce po prvním kole vedl. Nakonec skončil třetí za Svobodou a Křoustkem. Já jsem s trochu dřevěnou nohou skončil na 4 místě.
Výsledky z Kyselky a fotky najdete na www. trial. cz

0000-00-00,

Tanvaldské ŠLAPAčKY

O minulém víkendu se jely Tanvaldské Šlapačky.
V sobotu se jel již 7. podnik mistrovství ČR jednotlivců a v neděli mistrovství ČR družstev.
Na sobotní soutěž byly pro třídu A sekce dost obtížné, což si myslím že jednou za čas není na škodu. Provázela mě tak trochu smůla. Ke konci prvního kola jsem v jedné sekci podržel plyn o trochu víc než bylo za potřebí a ještě mě motorka natáhla a plyn tam zůstal. A výsledek? Zadřeno. Za podpory šikovných mechaniků jsme za necelé půl hodiny vyměnili válec s pístem a jelo se dál. Na začátku třetího kola mi ještě přestal fungovat ventilátor, takže jsme před a po každé sekci museli polévat válec vodou. Nakonec jsem skončil o 3 body za Martinem Křoustkem. Asi jsem neměl tolik šlapat na zem!?
Na nedělní družstva jsme se dali dohromady v teamu Trial Psáry ve složení: Pavel Balaš,Pavel Kohout a Jirka Kněžourek. Po prvním kole jsme vedli o 12 bodů,což na družstva není moc. Ve druhém kole jsme náskok udrželi a ve třetím ještě zvýšili. Takže letošní titul mistra ČR v družstvech patří trialu Psáry.
Fotografie a výsledky najdete na www. trial. cz a www. trialpsary. cz

0000-00-00,

Mistrovství Evropy Tanvald

O víkendu se jela finální soutěž Mistrovství Evropy v trialu.
Ještě před týdnem jsem nevěděl jestli do závodu nastoupím,protože jsme měli plné ruce práce s pořádáním soutěže.
Také jsem měl obavy z toho že přijede Španělka Laila Sanz a „porazí mě“.
Soutěž se jela na dvě kola , v každém kole 15 sekcí. Sekce byly postaveny krásně na klasický trial, takže žádné zbytečné odskakování , ani moc nebezpečných výjezdů Prostě nádhera kterou si pochvalovala většina jezdců.
Jeli se tři kategorie. Třída inter-volná,tam se blýsknul Roman Korber na druhém místě. Dále třída junior do 125 ccm a třída Championship Clase . I přes pár nepodařených úseků jsem skončil na 9 místě . O místo přede mnou skončil Martin Křoustek a za mnou Jirka Svoboda.
Spoustu fotek a informací ze soutěže najdete na www. trial. cz

0000-00-00,

M ČR Jablonec n. Jizerou , pár fotek zde

V Jablonci nad Jizerou se jelo v terénu který je pro trial opravdovou klasikou. Kameny byli oklouzané tak že ve spoustě sekcí spousta jezdců prostě tlačilo motorku od začátku do konce.
Jen ve třech sekcích které byli postaveny na břehu řeky Jizery se dalo trochu odpočinout.
Já jsem bohužel sobotní závod vynechal z důvodu dvou ukázek trialu-prostě si na to blbnutí na motorce někde vydělat musím. V neděli jsem měl trochu nevýhodu neznalosti terénu. To se ale moc nepotvrdilo protože jsem měl v prvním kole méně bodů než v dalších dvou.
Nakonec to vyšlo na druhé místo. Výsledky najdete na www. trial. cz
2006-06-21,   22:52:24

MČR Kramolín pár fotek zde

M ČR Kramolín
O víkendu se jela druhá dvoudenní soutěž v Kramolíně.
V sobotu jsem potřeboval odstartovat co nejdříve protože jsem měl ještě na ten den domluvené vystoupení s motorkou kousek od Brna.
Soutěž jsem odjel za 2,5 hodiny. Pěkně jsem se u toho zadýchal!
Když jsem byl u zmíněného Brna, dozvěděl jsem se o tom že na mě zbylo první místo.
V neděli nám počasí trochu pozlobilo,takže se jelo na pěkném blátíčku které mi vždycky sedne.
Sedlo ale více Martinovi a já skončil na druhém místě.